Youtube Abone Arttırma | Youtube Abone Kasma 2019

Youtube’a girdiniz ve video yüklemeye de başladınız.Fakat videolarınızı izleyen sayısı çok az ve abone sayınız da bir o kadar düşük.Abone kasmak için uğraşıyorsunuz ve bir türlü olmuyor.Nerede eksiğim var?Veya youtube abone arttırma işini en kısa sürede nasıl halledeceğim?

Bu soruyu sormaya başladığınızda, aklınıza illegal işler gelebilir.İllegal işlerden kastım ne peki.İnternette youtube abone arttırma hilesi, youtube abone kasma hilesi gibi çok sayıda reklam görüyoruz.Biz de bir insanoğlu olduğumuz için aklımızın çelinmesi gayet normaldir.

Fakat bu işlere girmek için bir adım dahi attıysanız sizi uyarmak benim görevim.Erinmeden bu yazıyı sonuna kadar okuyun ve hilesiz bir şekilde abone arttırma işinizi halledelim 🙂

Youtube Abone Arttırma Taktikleri

DİKKAT: Bu youtube abone arttırma taktiklerini yaparken işinize dört elle sarılırsanız çok kısa sürede başarıya ulaşacağınızdan kuşkunuz olmasın 🙂

1)Düzenli Video Yükleyin

Youtube’da yazılı olmayan ama var olduğu bilinen bir kural vardır.Video sayınız ne kadar çoksa abone sayınız da o kadar çoktur.Tabi ki bunu kalitesiz videolar için söyleyemeyiz.Videonuzu elinizden geldiğince kaliteli yapmaya çalışın.

Bunu yapmanız sizin sadece abone kazanmanıza sebebiyet vermez.Size özel fan oluşmasını da sağlar.”Sizin videonuzu niçin izlesinler?” sorusuna cevap veriyorsanız hiç bir sorun yok.Bir de şunu söyleyeyim.

Herkes düzenli olarak yükleyin der ama kimse bu düzenin ne olduğunu söylemez.Düzenden kastımız haftada en az bir video yüklemektir.Bunun için biraz yorulacağınız doğrudur.Fakat uzun vadede sizi başarıya götürecek en iyi yöntem budur 🙂

2)Planlı ve Programlı Çalışın

İkinci maddemiz ise planlı ve programlı çalışmaktır.Aslında bu, az önceki düzenli video yükleyin maddemizin farklı bakış açısıyla ele alınmasıdır.Haftada en az 1 video yükleyeceğimize karar verdik.Peki bunu ne zamanlar yapacağız?

Sizce 10 gün içinde 10 video yükleyip,daha sonra 1 ay bekleyip 20 video daha yüklemek mantıklı mıdır?Bu aslında çok da kötü değil.Çünkü kanalınıza video girişi oluyor. Fakat aboneleriniz için çok da sevilecek bir davranış değildir.

Zaten o videoların hepsini izleyecek zamanları da olmayacak.Fakat siz bunu bir program dahilinde yaparsanız daha etkili olur.Nasıl bir program peki? Şimdi elinize bir kağıt,kalem alın.Ve 1 aylık bir program yapalım 🙂

Haftada bir video demiştik.Öncelikle hangi gün yükleyeceğimize karar verelim.Her pazar videonuzu yükleyin mesela.Daha sonra hangi videoları hangi gün yükleyeceğimize karar verelim.Konuları önceden belirleyip yükleyeceğimiz günleri de belirledikten sonra bunu abonelerimize duyuracağız.

Bunun sonucunda pazar günü geldiğinde, aboneniz videonuzun başında olacaktır 🙂

3)Etiket Kullanımına Dikkat Edin

Çoğu youtuber etiket kullanmayı kolaya kaçmak olarak biliyor.Ben oraya bir sürü saçma sapan etiket gireyim ve arama sonuçlarında yükseleyim diyorlar.Sen de bunu bir kere düşünmüssündür illa ki.

Fakat bu durum tam olarak böyle işlemiyor.Yani senin videonun yukarılara çıkması için kullandığın etiketler senin düşmene de sebep olabilir.Nasıl olduğunu bir örnekle açıklayayım 🙂

Farz edelim ki youtube abone arttırma taktikleri videosu çekiyorsun.Bunu kaliteli olarak yaptın.Fakat daha çok izlensin diye etiketlere youtube sorunları diye bir kelime koydun.Ve şans eseri de videonuz yukarılarda göründü. O izleyici videonuzu açacaktır.Fakat aynı konu olmadığını anlayınca hemen çıkacak.

Bu da youtube algoritmaları tarafından algılanacak ve videonuzun kalitesiz olduğuna karar verilecek. Gördünüz mü dolaylı olarak videonuz da kalitesiz oldu.Bunun için etiketlerinizi videonuzun konusu ile alakalı olarak yapın 🙂

Bunlar videonuzun konusuyla alakalı etiketler;

 • youtube abone arttırma
 • youtube abone arttırma hilesi
 • youtube abone arttırma taktikleri
 • youtube abone arttırma programı
 • youtube abone arttırma android
 • youtube abone arttırma uygulaması
 • youtube abone arttırma hilesi 2019
 • youtube abone arttırma canlı yayın
 • youtube abone arttırma telefon
 • youtube abone arttırma 2019
 • youtube abone kasma

EK OLARAK İNCELEYİN: VİDEOLARI ÖNE ÇIKARMA

4)Video Başlığınıza Dikkat Edin

İdeal video başlığı beş kelimeden oluşur.Ve bu başlık, izleyicilerinizin ilgisini çekmek için en önemli kozunuz.O zaman bu beş kelimeyi düzgün bir şekilde kullanmalıyız. Videonuz ne kadar kaliteli olursa olsun, video başlığı izleyiciyi çekmiyorsa kaliteli videonuza yazık olacaktır.

Video başlığını yazmadan önce konuyla alakalı çekilmiş videolara bir göz gezdirin.Onlardan farklı olmaya çalışın ve daha dikkat çekici başlıklar kullanın.

5)İlgi Çekici İçerikler Yükleyin

Özgün videolar üretmek her zaman önemlidir.Fakat bir yerden sonra sizi özgün içerik üretmek kurtaramayacak.Çünkü yeni rakipleriniz de sizin gibi özgün içerik üretiyor olacak.Burada ise devreye ilgi çekici içerik üretmek kalıyor.

Siz bir matematik dersi veren bir öğretmen olabilirsiniz.Fakat bunu diğer öğretmenler gibi yaparak değil de kendi tarzını oluşturarak yapman daha etkili olacaktır.Bir öğrenci bulup ona canlı yayında öğretebilirsin mesela.Ya da bol kahkahalı bir ders yap.

Yeter ki izleyicinin ilgisini çekmek lazım.İzleyici sizi bir başkasına önerecekse neyinizi önereceğini bulabilmeli.Farkınızı yansıtmalısınız.Beni anladığınızı düşünüyorum 🙂

FİKİR HOCAM