Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları -4 Adımda Kendine Bağlamak

Erkeği kendine bağlamanın yolları say say bitmez.Fakat yine de bir erkeği kendine nasıl bağlarsın veya erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı diye soran olursa diye bu yazıyı yazıyorum.

Bugün sizlere erkeğinizi istemeyeceğiniz kadar bağlayacağız.Sadece bu yazıyı dikkatle okuyarak halledebilirsiniz bunu.Bu yazının sonunda size şunları garanti ediyorum.

  1. Bu bağlayacağınız erkek eşiniz ise, eşini kendine bağlamanın yolları nedir öğreneceksin.
  2. Bağlayacağın erkek sevgilin ise, sevgilini kendine bağlamak ne kadar kolay göreceksin.
  3. Erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı diye bir daha soru sormayacaksın 🙂

Kısacası bir erkeği kendine bağlarsın?Bir erkeği kendine bağlamanın yolları nedir?Erkeği kendine bağlamak için ne yapmalısın?Bu soruların tamamına cevap bulabileceksin.

NOT:Bütün bu soruların cevabını ararken, bir erkeği kendine bağlamak için dua veya erkeği kendine bağlamak için sözler gibi şeyleri internette aramana hiç gerek yok.Çünkü erkekler kolay varlıklardır. Öncelikle yazdıklarımı dikkatlice oku.Sonunda ne kadar da haklı olduğumu göreceksin.

Zaman kaybetmeden anlatmaya başlayalım o halde 🙂

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Nasıl Davranmalı

1) Bir Erkeği Kendine Nasıl Bağlarsın?

erkeği kendine bağlamanın yolları
erkeği kendine bağlamanın yolları

Eskisi kadar ilgili davranmamalısın.

Eskisi kadar ilgili davranmamak aslında bir anahtar gibi bir şeydir.Zor durumda kaldığında bu anahtarı çevirirsin ve rahatlamaya başlarsın.

Sevdiğin erkeği kendine bağlamanın yolları veya her hangi bir erkeği kendine bağlamanın yolları arasında ilki ve en önemlisidir.Hatta bana “Bir erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı” diye sorsanız gözüm kapalı bunu söylerim.

Çünkü her zaman ilgili davranan kaybetmiştir.Doğanın kanunu bu.Zaten kaçar kovalanır diye bir söz de hayatımızda varken neden kovalayan biz olalım ki?

O zaman ona karşı olan ilgimizi saklayacağız.Peki bunu nasıl yapacağız?

Bunun için bir iki püf nokta var.Bağlamak istediğin erkeğe her konuda hesap sormamalısın. Bu bizim en önemli noktamız.

Çünkü hoşlandığın erkek sana karşı ilgisiz davranıyor.Belki de seni istemiyor.Sen onun bu tavrına karşı, “neden benimle ilgilenmiyorsun?” tarzı sorularla onu boğarsan her şeyi mahvedersin.

Bu tavrın, onun senden daha çok soğumasına neden olacak ve geri dönülemez bir yola sokabilir.Bu yüzden bir erkeği kendine bağlamak için hesap sormak yok.

Hesap sormak yerine gösterdiğin ilgiyi kademeli bir şekilde azaltacaksın.Kendine daha çok zaman ayır ve hayatının merkezine kendini koy.Biraz rahatla ve daha güzel kararlar vermen için kendini toparla.

Ama kendini de vazgeçilmez sanarak hataya düşme.Yani dozunda yap.Dozu kaçarsa, erkek de kaçabilir 🙁

Bu maddeyi düzgün yaparsan sana karşı ilgisinin arttığını farkedeceksin.Senin azalan ilgini o kendi ilgisiyle tamamlayacak ve sana bağlanacak.Sen olmadan nefes alamayacak.

Erkekleri kendine bağlamanın yolları aslında bu kadar kolay.Sadece kendinden ödün vermeyerek onu bağlıyorsun.Bu maddeyi anladıysanız bir erkeği kendine nasıl bağlarsın yazımızın ikinci maddesine geçelim.

2)Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Daha az müsait olmalısın.Önceki durumunu düşünsene.Onunla zaman geçirmek için ne kadar çok çabalıyordun. Hatta buluşmaya ikna etmek için sürekli mesaj atan taraf sendin.Burada yapman gereken şey sabırlı olmak.Ve ani tepkiler vermeyi bırakmak.

Bundan önce arkadaşlarınla buluşmalarını iptal ettin.Onun için çeşitli planlarını erteledin.Bundan sonra hiçbir planını onun için erteleme. Tüm bunları yaparken de eski alışkanlıklarını devam ettirmemelisin.Bunu yaptığında onda seni kaybetme korkusu olacaktır.

3) Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Gün içinde gittiğin yerleri sürekli söylüyorsan bundan vazgeç.O sormadan asla söyleme.Biraz merak etsin. Sürekli telefon başında bekliyormuş havası da verme.Bazı aramalarında sana ulaşamasın.Daha çok merak edecek ve bu onun ilgisini çekecektir.

Mesela dışarı çıkıyorsun.Tüm ayrıntıları ona vermeden telefonu kapatmaya çalışırsan senin de bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Bunları yaparken de her saniyesi dolu bir kadın izlenimi de verme.Erkekler bunun bir oyun olduğunu çabuk farkederler.Ve o erkeği kendine bağlamak için yaptığın bütün çaba boşa gidebilir.

4) Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları

Rakipleri olduğunu ima et.İma etmeye çalışırken hata yapmamaya çalışın.Bu konuda yapabileceğiniz en büyük hata şudur. Daha önceki sevgililerinizi anlatıp,onunla kıyaslamaktır.Ciddi düşünen erkeklerin geneli geçmişe takılıp kalıyorlar.Bunu hepimiz biliyoruz.

Dediğim şey arabanın üzerinde bulduğun isimsiz not olabilir.İş yerine gelen isimsiz çiçekler olabilir. Bu gibi durumlar rakipleri olduğunu ona hatırlatacaktır.Mesela okulunda balo var. Sen “Baloya Mehmet de gelecekmiş” de ve onu gör.Direkt onunla rekabet içine girecektir.

Bu madde kocamı kendime nasıl bağlarım diyenler için zor olabilir fakat sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyorsan mükemmel bir taktiktir.

Bir erkeği kendine nasıl bağlarsın öğrendin artık.Erkeği kendine bağlamak kadar kadınları da bağlamanın yolları var.O da bunu uyguluyordur belki.Bunu öğrenmek için sitemde bulunan bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsın adlı yazımda sizin kırdığınız potlara bakabilirsin.Sonuçta avantaj sende olmalı 🙂

DİKKAT: Bazen pembe yalanlar işe yarıyor.Fakat açığa çıkarsa onu kaybetme riskin de var.Benden hatırlatması.Dikkatli olmalısın.Sonuçta bir erkeği kendine nasıl bağlarsın diye o kadar araştırma yaptın boşa gitmesini istemeyiz.

Yorumlara bir erkeği kendine bağlamak için neler yaptığınızı ve bu konudaki başarı ya da başarısızlıklarınızı yazarsanız diğer insanlar daha çok faydalanacaktır.Başarılar diliyorum 🙂