Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları – 4 Adımda Bağlamak

Bugün konumuz bir erkeği erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı.Belki
sevgilimi kendime nasıl bağlarım diye soruyorsun. Belki de kocamı kendime nasıl bağlarım diye soruyorsun.Sorduğun soru hiç önemli değil.Bugün sevgilini kendine nasıl bağlarsın , kocanı kendine nasıl bağlarsın ve hatta arkadaşını kendine nasıl bağlarsın burada öğreneceksin.Kısacası bir erkeği kendine bağlamanın yolları öğrenilmeden çıkmak yok buradan 🙂

Ama şunu bil.Erkeği kendine bağlamak için büyü,dua,sözler gibi şeyleri internette aramana hiç gerek yok.Çünkü erkekler kolay varlıklardır. Öncelikle yazdıklarımı dikkatlice oku.Erkekleri rekabete zorlama.Onlarla inatlaşmaya çalışma.Bu şekilde senden daha fazla uzaklaşmasına sebep olursun.

Bu yüzden atacağın adımları çok dikkatli bir şekilde atacaksın.Bunun bir oyun olduğunu ya da kendin gibi davranmadığını kesinlikle düşünme. Çünkü asıl amacın onun gözündeki değerini geri getirmektir.Bunun farkında olmalısın.Bir de kendi değerinin farkında değilsen,hiçbir erkeğin sana saygı duymasını beklememelisin.

Erkeklerin bu konudaki düşünce tarzı şu.Kolay ulaşılabilen bir kadına,ancak hükmetmeyi seven bir erkek değer verir. O yüzden eğer kaliteli bir erkekle berabersen diğer kadınlardan daha zor ulaşılabilir olmalısın.Fakat bunu yaparken de onu ezmemelisin.

Hem vazgeçilmez olacaksın.Hem de onunla uyumlu olacaksın.Bu çok önemli bir nokta. Eğer onu ezersen ilişkinin ilerleyen dönemlerinde onu kaybedebilirsin.Şimdi 4 madde verecem.Hepsini dikkatlice oku ve arada kaçırma. Çünkü bazı atladığın noktalarda işin ucunu kaçırabilirsin.Ve o erkeği kendine bağlamak için harcadığın tüm çaba boşa gidebilir.O zaman anlatmaya başlayalım 🙂

1) Erkeği Kendine Bağlamak Madde 1

erkeği kendine bağlamanın yolları
bir erkeği kendine nasıl bağlarsın

Eskisi kadar ilgili davranmamak sevdiğin erkeği kendine bağlamanın yolları arasında ilki ve en önemlisidir. Hatta bana “Bir erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı” diye sorsanız direkt bunu söylerim. Eskisi kadar ilgili davranmamalı ve her konuda hesap sormamalısın. Hoşlandığın erkek sana karşı ilgisiz davranıyorsa,eskisi gibi değilse,ona hesap sorup,durmadan trip atma.Bu, o erkeği kendine bağlamak için yaptığın şeylerin hepsini bir anda çöpe atabilir.

Gösterdiğin ilgiyi kademeli bir şekilde azaltacaksın. Birden azaltıp soğuyan bir kadın görüntüsünü hiçbir zaman verme.Kendine daha çok zaman ayır ve hayatının merkezine kendini koy. Ama kendini de vazgeçilmez sanarak hataya düşme.Bu maddeyi düzgün yaparsan sana karşı ilgisinin arttığını farkedeceksin.Kaçan kovalanır meselesi 🙂

2)Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Madde 2

bir erkeği kendine bağlamanın yolları

Daha az müsait olmalısın.Önceki durumunu düşünsene.Onunla zaman geçirmek için ne kadar çok çabalıyordun. Hatta buluşmaya ikna etmek için sürekli mesaj atan taraf sendin.Burada yapman gereken şey sabırlı olmak.Ve ani tepkiler vermeyi bırakmak.

Bundan önce arkadaşlarınla buluşmalarını iptal ettin.Onun için çeşitli planlarını erteledin.Bundan sonra hiçbir planını onun için erteleme. Tüm bunları yaparken de eski alışkanlıklarını devam ettirmemelisin.Bunu yaptığında onda seni kaybetme korkusu olacaktır.

3) Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Madde 3

bir erkeği kendine bağlamanın yolları

Gün içinde gittiğin yerleri sürekli söylüyorsan bundan vazgeç.O sormadan asla söyleme.Biraz merak etsin. Sürekli telefon başında bekliyormuş havası da verme.Bazı aramalarında sana ulaşamasın.Daha çok merak edecek ve bu onun ilgisini çekecektir.

Mesela dışarı çıkıyorsun.Tüm ayrıntıları ona vermeden telefonu kapatmaya çalışırsan senin de bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Bunları yaparken de her saniyesi dolu bir kadın izlenimi de verme.Erkekler bunun bir oyun olduğunu çabuk farkederler.Ve o erkeği kendine bağlamak için yaptığın bütün çaba boşa gidebilir.

4) Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları Madde 4

erkeği kendine bağlamak
bir erkeği kendine bağlamanın yolları

Rakipleri olduğunu ima et.İma etmeye çalışırken hata yapmamaya çalışın.Bu konuda yapabileceğiniz en büyük hata şudur. Daha önceki sevgililerinizi anlatıp,onunla kıyaslamaktır.Ciddi düşünen erkeklerin geneli geçmişe takılıp kalıyorlar.Bunu hepimiz biliyoruz.

Dediğim şey arabanın üzerinde bulduğun isimsiz not olabilir.İş yerine gelen isimsiz çiçekler olabilir. Bu gibi durumlar rakipleri olduğunu ona hatırlatacaktır.Mesela okulunda balo var. Sen “Baloya Mehmet de gelecekmiş” de ve onu gör.Direkt onunla rekabet içine girecektir.

Bu madde kocamı kendime nasıl bağlarım diyenler için zor olabilir fakat sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyorsan mükemmel bir taktiktir.

Bir erkeği kendine nasıl bağlarsın öğrendin artık.Erkeği kendine bağlamak kadar kadınları da bağlamanın yolları var.O da bunu uyguluyordur belki.Bunu öğrenmek için sitemde bulunan bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsın adlı yazımda sizin kırdığınız potlara bakabilirsin.Sonuçta avantaj sende olmalı 🙂

DİKKAT: Bazen pembe yalanlar işe yarıyor.Fakat açığa çıkarsa onu kaybetme riskin de var.Benden hatırlatması.Dikkatli olmalısın.Sonuçta bir erkeği kendine nasıl bağlarsın diye o kadar araştırma yaptın boşa gitmesini istemeyiz.

Yorumlara bir erkeği kendine bağlamak için neler yaptığınızı ve bu konudaki başarı ya da başarısızlıklarınızı yazarsanız diğer insanlar daha çok faydalanacaktır.Başarılar diliyorum 🙂