Erkeği Kendine Bağlamak İçin Ne Yapmalı? 4 Adımda Kendine Bağla

Bugün konumuz bir erkeği erkeği kendine bağlamak için ne yapmalı.Belki
sevgilimi kendime nasıl bağlarım diye soruyorsun. Belki de kocamı kendime nasıl bağlarım diye soruyorsun.Sorduğun soru hiç önemli değil.Bugün sevgilini kendine nasıl bağlarsın , kocanı kendine nasıl bağlarsın ve hatta arkadaşını kendine nasıl bağlarsın burada öğreneceksin.Kısacası bir erkeği kendine nasıl bağlarsın öğrenmeden çıkmak yok buradan 🙂

Ama şunu bil.Erkeği kendine bağlamak için büyü,dua,sözler gibi şeyleri internette aramana hiç gerek yok.Çünkü erkekler kolay varlıklardır. Öncelikle yazdıklarımı dikkatlice oku.Erkekleri rekabete zorlama.Onlarla inatlaşmaya çalışma.Bu şekilde senden daha fazla uzaklaşmasına sebep olursun.

Bu yüzden atacağın adımları çok dikkatli bir şekilde atacaksın.Bunun bir oyun olduğunu ya da kendin gibi davranmadığını kesinlikle düşünme. Çünkü asıl amacın onun gözündeki değerini geri getirmektir.Bunun farkında olmalısın.Bir de kendi değerinin farkında değilsen,hiçbir erkeğin sana saygı duymasını beklememelisin.

Erkeklerin bu konudaki düşünce tarzı şu.Kolay ulaşılabilen bir kadına,ancak hükmetmeyi seven bir erkek değer verir. O yüzden eğer kaliteli bir erkekle berabersen diğer kadınlardan daha zor ulaşılabilir olmalısın.Fakat bunu yaparken de onu ezmemelisin.

Hem vazgeçilmez olacaksın.Hem de onunla uyumlu olacaksın.Bu çok önemli bir nokta. Eğer onu ezersen ilişkinin ilerleyen dönemlerinde onu kaybedebilirsin.Şimdi 4 madde verecem.Hepsini dikkatlice oku ve arada kaçırma. Çünkü bazı atladığın noktalarda işin ucunu kaçırabilirsin.Ve ilişkiyi çıkmaza sokarsın.O zaman başlayalım 🙂

Erkeği Kendine Bağlamak İçin 4 Madde

1)Eskisi Kadar İlgili Davranma

erkeği kendine bağlamak
bir erkeği kendine nasıl bağlarsın

Sevdiğin erkeği kendine bağlamanın yolları arasında ilki ve en önemlisidir. Hatta bana “Bir erkeği kendine bağlamak için nasıl davranmalı” diye sorsanız direkt bunu söylerim. Eskisi kadar ilgili davranmamalı ve her konuda hesap sormamalısın. Hoşlandığın erkek sana karşı ilgisiz davranıyorsa,eskisi gibi değilse,ona hesap sorup,durmadan trip atma.Bu, o erkeği kendine bağlamak için yaptığın şeylerin hepsini bir anda çöpe atabilir.

Gösterdiğin ilgiyi kademeli bir şekilde azaltacaksın. Birden azaltıp soğuyan bir kadın görüntüsünü hiçbir zaman verme.Kendine daha çok zaman ayır ve hayatının merkezine kendini koy. Ama kendini de vazgeçilmez sanarak hataya düşme.Bu maddeyi düzgün yaparsan sana karşı ilgisinin arttığını farkedeceksin.Kaçan kovalanır meselesi 🙂

2)Daha Az Müsait Ol

Önceki durumunu düşün.Onunla zaman geçirmek için ne kadar çok çabalıyordun. Hatta buluşmaya ikna etmek için sürekli mesaj atan taraf sendin.Burada yapman gereken şey sabırlı olmak.Ve ani tepkiler vermeyi bırakmak.

Bundan önce arkadaşlarınla buluşmalarını iptal ettin.Onun için çeşitli planlarını erteledin.Bundan sonra hiçbir planını onun için erteleme. Tüm bunları yaparken de eski alışkanlıklarını devam ettirmemelisin.Bunu yaptığında onda seni kaybetme korkusu olacaktır.

3)Gün İçinde Gittiğin Yerleri Söyleme

Gün içinde gittiğin yerleri sürekli söylüyorsan bundan vazgeç.O sormadan asla söyleme.Biraz merak etsin. Sürekli telefon başında bekliyormuş havası da verme.Bazı aramalarında sana ulaşamasın.Daha çok merak edecek ve bu onun ilgisini çekecektir.

Mesela dışarı çıkıyorsun.Tüm ayrıntıları ona vermeden telefonu kapatmaya çalışırsan senin de bir hayatın olduğunu anlayacaktır. Bunları yaparken de her saniyesi dolu bir kadın izlenimi de verme.Erkekler bunun bir oyun olduğunu çabuk farkederler.Ve o erkeği kendine bağlamak için yaptığın bütün çaba boşa gidebilir.

4)Rakipleri Olduğunu İma Et

erkeği kendine bağlamak
bir erkeği kendine nasıl bağlarsın

İma et dediğimi bir daha söyleyeyim.Bu konuda yapabileceğiniz en büyük hata şudur. Daha önceki sevgililerinizi anlatıp,onunla kıyaslamaktır.Ciddi düşünen erkeklerin geneli geçmişe takılıp kalıyorlar.Bunu hepimiz biliyoruz.

Dediğim şey arabanın üzerinde bulduğun isimsiz not olabilir.İş yerine gelen isimsiz çiçekler olabilir. Bu gibi durumlar rakipleri olduğunu ona hatırlatacaktır.Mesela okulunda balo var. Sen “Baloya Mehmet de gelecekmiş” de ve onu gör.Direkt onunla rekabet içine girecektir.

Bu madde kocamı kendime nasıl bağlarım diyenler için zor olabilir fakat sevgilimi kendime nasıl bağlarım diyorsan mükemmel bir taktiktir.

Bir erkeği kendine nasıl bağlarsın öğrendin artık.Kendini bordo bereli hissetmek için sitemde bulunan bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız adlı yazımda sizin kırdığınız potlara da bakabilirsin.Sonuçta rakibinin eline koz vermek iyi bir yol değildir 🙂

DİKKAT: Bazen pembe yalanlar işe yarıyor.Fakat açığa çıkarsa onu kaybetme riskin de var.Benden hatırlatması.Dikkatli olmalısın.Sonuçta bir erkeği kendine nasıl bağlarsın diye o kadar araştırma yaptın boşa gitmesini istemeyiz.

Yorumlara bir erkeği kendine bağlamak için neler yaptığınızı ve bu konudaki başarı ya da başarısızlıklarınızı yazarsanız diğer insanlar daha çok faydalanacaktır.Başarılar diliyorum 🙂

Erkeği Kendine Bağlamak İçin Ne Yapmalı? 4 Adımda Kendine Bağla” için 4 yorum

 • 15 Şubat 2019 tarihinde, saat 21:52
  Permalink

  Erkeği kendine bağlamak bu kadar kolay olmamalı yaa.Ben o kadar uğraştım fakat hiçbir şekilde bana bağlı olduğunu hissetmiyorum.Ne zaman gel desem işim var diyor.Benim bir erkeği kendine nasıl bağlarsın diye değil de bir öküzü kendine nasıl bağlarsın diye araştırma yapmam lazım bence 🙁 Yine de son 1 defa sizin tavsiyelerinizi uygulayacağım.Eğer onu kendime bağlarsam benden mutlusu olmayacak.Bana dua edin lütfen 🙂

  Yanıtla
  • 15 Şubat 2019 tarihinde, saat 22:12
   Permalink

   Öncelikle yorum yaptığınız için teşekkür ederim 🙂 Ben sizin daha önceki taktiklerinizin bunlarla aynı olmadığını düşünüyorum.Eğer bağlamak istediğiniz erkek bordo bereli falan değilse o erkeği kendine bağlamak senin için çocuk oyuncağı olmalıydı.Benim taktiklerimi uyguladıktan sonra bir erkeği kendine nasıl bağlarsın diye bir soruyu asla sormayacağınıza eminim.Yeter ki bu konuda hırslı olun.Ben size güveniyorum 🙂

   Yanıtla
 • 14 Mayıs 2019 tarihinde, saat 10:14
  Permalink

  bencede bir erkeği kendine bağlamak için bunları uygulamamız gerekiyor hatta ben bugün başlıyacam teşekürrr ederimm

  Yanıtla
  • 14 Mayıs 2019 tarihinde, saat 22:30
   Permalink

   Rica ederim 🙂 Başarılı olursunuz inşallah.Bir de dozunu iyi ayarlayın 🙂 sonuçta erkeği kendine bağlamak ne kadar kolay olsa da onu uzaklaştırmak o kadar kolay değil 🙂

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.