Daha iyi görünmek için yapmanız gereken 7 basit şey! Erkekler İçin

Erkeklerde güzel görünmek için yapılması gerekenler aslında çok basittir.Çünkü erkelerde uğraşacağımız çok şey yok.Giydiğimiz şeyler ve vücudumuz bellidir.Bugün bazı basit hareketlerle,nasıl daha iyi görünürsünüz başlığını anlatacağım.Aslında bu maddeler ile Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız? 7 Yol İle Anlamak adlı yazımda bahsettiğim maddeleri okumanıza da gerek kalmayabilir.Çünkü siz bunları yaparsanız kesin sizden hoşlanacaktır 🙂 O zaman başlayalım.

1)Tişört Kolu Katlamak

daha çekici ve daha karizmatik görünmek için yapılması gerekenler
tişört kolu katlamak

Çekici olmak için yapılması gerekenler erkekte çok kolay demiştim.Gördüğünüz gibi ilk maddemizde neyden bahsediyoruz.Sadece kıçı kırık bir tişört. Fakat yaz günlerinde en çok giydiğimiz şeylerden biridir.O zaman niye buna dikkat etmiyoruz ki?Tek yapmanız gereken o tişörtün kolunu biraz katlamaktır.Tişörtü katlıyorum diye de çok uzun kollu tişörtler almıyoruz tabi.Pazularınızın üzerine gelen tişört seçimi en iyi olanıdır.Tişörtü katlamanın sizi değiştirdiğine emin olabilirsiniz.Hatta özgüveninizi bile artırır.

2)Gömlek Kolu Katlamak

Karizmatik erkek olmanın yollarından biri de budur.Eğer ilk buluşmaya ne giyebilirim diye merak ediyorsanız gömlek giyin ve kolunuzu katlayın.Kızlar buna bayılıyor.Sizi hem çekici hem karizmatik gösteriyor.Bu ön kol kadınlar için seksi bir vücut parçasıdır.Bu yüzden ön kollarımızı öne çıkarmak için gömleklerimizin kolunu katlamalıyız. Fakat gömleği kat kat katlamıyoruz.Bir kat katlayıp geriye doğru çekiyoruz.O günkü başarma ihtimaliniz artacaktır.

3)Dik Durmak

öne eğik duran adam

Bence bu günlük hayatınızda iyi gözükmeniz için;daha düzgün,daha kendine güvenli gözükmeniz için yapmanız gereken en önemli şeylerin başında geliyor. Ve bunun için ara ara kendinize dikkat etmeniz gerekiyor. Birçoğumuz gün içinde sürekli unutuyoruz.Ortaya çok saçma görüntüler çıkabiliyor.Aslında bu vücudumuzun tembelliğinden kaynaklanmaktadır.

Ara sıra egzersiz yaparak bunu çözmek mümkündür.Peki dik durmak için yapmamız gereken egzersiz ne?Kafanıza bir kitap koyarak eğilmenizi azaltabilirsiniz. Bir yerden sonra sürekli dik durduğunuzu farkedeceksiniz ve belinizdeki birçok ağrıdan da kurtulacaksanız. Dik durmak sizi daha özgüvenli bir erkek gibi gösterir.Bunu unutmayın 🙂

4)Kemer Takmak

kahverengi kemer fotoğrafı
kemer

Mutlaka dolabınızda bulunması gereken bir şeydir.Güzel kemerleriniz olsun.Bir tane kemeri alıp yüzyıllarca kullanmayın. Kemer bence medeniyet göstergesidir.Çok şık giyinmişsiniz ama kemeriniz artık kopacak durumda. Ne kadar çekici olabilirsiniz ki.Çok basit gibi görünüyor ama ayakkabı ile birbirini tamamlıyor.Bu sizin gününüzü bile kurtarabilir.”Aaa ne kadar tatlı çocuk.Ayakkabı ile kemerini aynı renk düşünmüş.”Bu yüzden dolabınızda en az iki adet kemer bulundurun ve lütfen pantolon giydiğinizde takın.

5)Paça Boyu

Size paça boyunun önemini şu şekilde açıklayayım.Kızlar paça boyuna dikkat eden erkeklere bakınca bakımlı olup olmadıklarına karar verebiliyorlar. Çünkü paça boyu birazcık da boyunuzu gösteriyor.Çok uzun biri biraz kısa paça boyuyla daha karizmatik olabilir. Aynı şey kısalarda geçerli değil.Kısa erkeklere kısa paça boyunu önermiyorum. Çünkü sizi daha kısa gösterecektir.Biraz daha uzun bırakın.Ama ayakkabı üzerine de getirmeyin.

6)Diş Bakımı

En sinir olduğum nokta budur.6 ayda 1 dişçiye gidip,dişlerini temizletmek ne kadar zor olabilir ki? Bu sizi hem ağız sağlığınız konusunda hem de özgüven konusunda biraz öne geçirir.Emin olun kendinize güveniniz 4-5 kat artacaktır. Dişlerini temizlet ve hayata daha güzel gülümse ki insanlar da sana daha içten gülümsesinler.

7)İstenmeyen Tüyler

yakışıklı erkek

Abi alın şunları ya gözünüzü seveyim.Çok mu zor anlamıyorum ki. Evrim teorisini mi kanıtlamaya çalışıyorsunuz.Amacınız ne amacınız.Kaç ortasında neden tüy olsun ki. Adamlar cımbız diye bir alet yapmış.Alacaksın eline onları temizleyeceksin. Gözünüzün altında kıllar çıkıyor.Alın onları da sonra aynaya bakın.Bu ben miyim diyeceksin sonra gelip bana teşekkür edeceksin.

7 maddeyi de anlattım ve ne kadar basit maddeler olduğunu görüyorsunuz değil mi? O zaman bizi tutan ne? Hadi temizlenelim ve bakımlı olalım.Yorumlara daha farklı konularda sorunuz varsa yazabilirsiniz.Elimden geldiğince yardımcı olurum 🙂