Güzel Bir Kız Size Sürekli Bakıyorsa Ne Yapmalısınız?

Bir kızın size bakması sizi utandırıyor mu?İnternet ortamında kendinden oldukça emin ve cesur olan, ancak gerçek hayatta bir kız size bakış attığında utanıp sıkılanlardan mısınız?Evet, bu hepimizin başına gelebilir.Ama kurallarını bildiğiniz oyunu kazanmak oldukça kolaydır.Öyle değil mi?

Aynı şey flört için de geçerli. Bu yüzden flört evrenizi mükemmel hale getirmek ve bir kız size baktığında havanızdan hiçbir şey kaybetmemek için size birkaç taktik vereceğim.

Şöyle bir şey olduğunu hayal edin.Arkadaşlarınızla bir bardasınız ya da bowling oynuyorsunuz. Birdenbire tarif edilemez ama gözden kaçmayacak şekilde bir kızın size baktığı hissine kapıldınız. Başınızı kaldırıyorsunuz ve onu görüyorsunuz.Çekici,kendine güvenen ve harika bir kız 🙂

Fakat siz 1 saniyeliğine ona bakıyorsunuz.Kafanızı geri çeviriyorsunuz ve yüzünüz kıpkırmızı oluyor. Sizi hiç beklemediğiniz bir anda yakaladı.Bir dakika sonra sakinleşip tekrar bakıyorsunuz ama o artık bakmıyor.Tebrik ederim kızı kaybettiniz 🙂

İstediğimiz şey bu değildi.Peki bunu yapmanın doğru adımları ne?Doğru adımları okumadan önce özgüveninizi biraz artırmak ve utangaçlıktan kurtulmak için yazımı okuyun.Sonra tekrar buradan deva edin 🙂

güzel bir kısın size bakması

1)Güzel Bir Kızın Sürekli Size Bakması 1

İlk maddemiz durumu değerlendirmektir.Fakat bunun için çok fazla zamanınız olmayacak. Ama yapmak söylemekten daha kolay.Mesela öylesine bakmış olabilir. Çünkü çoğu zaman böyle bir olasılıkla karşılaşabiliriz.Belki de dalmıştır.Yıllardır görmediğiniz bir tanıdığınız olabilir.Ve ya sizi birine benzetmiştir.

Yani olaya balıklama atlamayacağız. Fakat bu olayları anamamız çok daha kolay.Eğer size bakıp kafasını çeviriyor ve tekrar size bakıyorsa, ve bu olay 1 saniyeden uzun sürüyorsa size istediğiniz anlamda bakıyordur.Hele bir de gülüyorsa şüphe yoktur.

2)Güzel Bir Kızın Sürekli Size Bakması 2

Size baktığınızı farkettikten sonra siz de ona bakın.Sakın çekinmeyin ve acele edin.Yoksa onunla ilgilenmediğinizi düşünebilir. Tanışmak istediğinizi belli edin.Bakış derken 1-2 saniyeden fazla bakmayın.

Ne kadar çekici olursa olsun tanımadığınız bir kişiye o kadar uzun bakmak herkesi korkutur. Gülümsemek lazım diyenleri de bir kenara atın ve durduk yere sırıtmayın. Bunun yerine her zaman işe yarayan başka bir şey deneyin.Yani gözlerinizle gülün. Ona gözlerinizle güldüğünüz an başınızı dik tutun ve özgüveninizi kaybetmeyin.

3)Güzel Bir Kızın Sürekli Size Bakması 3

Bu maddemizde de göz teması süremizi artıracağız.Bu sayede ona daha çekici bir erkek gibi görüneceksiniz. Bu arada bunu bilim kanıtlamış ben değil 🙂 Biz de bilimden faydalanmalıyız.

Kızın bakışlarını tekrar yakaladığınızda onunla gözlerinizle konuşun.Ne istediğinizi anlatın ona. Gözlerini çevirdiği zaman hemen pes etmeyin.Çünkü utangaç bir kız olabilir.Sizin de olduğunuz gibi 🙂

4)Güzel Bir Kızın Sürekli Size Bakması 4

Yeteri kadar göz teması kurduk değil mi?Artık sıra ona yaklaşmakta.İşinizi kolaylaştırmak için şöyle düşünün.Sizin gelmenizi o istedi ve siz de onu kırmak istemiyorsunuz. Sonuçta en başta size bakan oydu.Öyleyse kalkın,dik bir şekilde yürüyün ve kıza yaklaşın.

Artık yanında durduğunuza göre bir şeyler demenin vakti geldi.Ne söyleyeceğinizi iyi düşünün.Lafı ağzınızda gevelemeyin. Ve kesinlikle aptalca ve klişe bir şey söylemeyin.Resmi olmayın.Eğlenceli olun.Devamı gelecektir artık.Ben kaçıyorum aranıza girmeyeyim 🙂

Bu arada yorumlarınızı bekliyorum 🙂