Link Kısalt Para Kazan 2019 – 2 günde 56 TL Kazandım

Arkadaşlar herkese merhabalar.Bugün çok fazla zaman harcamadan, sadece sosyal medya hesaplarından link kısalt para kazan adlı konuyu ayrıntılı olarak anlatacağım.Link kısaltarak para kazanmak, 2019 başladı başlayalı çok fazla merak edilmeye başlandı.

Bunun için internette çok sayıda yeni link kısaltma sitesi açıldı. Bunlar Tr Link, Link Tl Eğer sosyal medya hesaplarını aktif kullanan biriyseniz,siz de yüklü miktarda paralar kazanabilirsiniz.O zaman nasıl yapacağınızı anlatayım 🙂

Link Kısalt Para Kazan

1)Tr Link Nedir?

Öncelikle Tr link nedir ondan bahsedelim. Tr link kullanıcılarına link kısaltarak para kazanmalarını sağlayan bir link kısaltma servisidir. Tr link link kısaltarak para kazanmak için mükemmel bir sitedir.Hatta 2019’da link kısaltarak para kazanma sitelerinin zirvesine çıkmıştır.Ben bayadır bu işin içindeyim ve en güvenilir link kısaltma siteleri listesine ekleyebilirim.

Tr linkten link kısaltarak para kazanmak için öncelikle bir hesap açmalısınız.Orada istenilen bilgileri(kullanıcı adı,e posta ve şifre) girerek kayıt oluyorsunuz.

KAYIT LİNKİ

Link Kısaltarak Para Kazanma 2019
link kısaltarak para kazanma

Siteye girdikten sonra ilk göreceğiniz ekranda link kısalt seçeneği olan yere kısaltmak istediğiniz linki gireceksiniz.Ve kısalt seçeneğine tıklayacaksınız. Kısalttıktan sonra site size yeni bir link verecek.Ve bu linke tıklayanlar sizin kısalttığınız siteye yönlendirilecek.Her tıklamada da siz para kazanacaksınız. Yani ne kadar çok tıklama,o kadar çok para demek.

Tr Linkten Nasıl Para Çekilir?

Kazandığınız para Tr link hesabınızda birikir.Ve ödeme türüne göre belli bir sınırı geçince parayı çekebilirsiniz. Papara,banka hesabı,ininal,web money,paypal ve payza gibi ödeme seçenekleri vardır.Ben,işlemler daha hızlı olduğu için paparayı kullanıyorum.

Link kısaltarak buradan 2 günde 56 Tl kazandım.Ve bu benim link kısaltarak para kazanma geçmişimde en kısa sürede en fazla kazancım oldu. Link kısaltarak para kazanma ne kadar zor bilenler bilir zaten. Bana güvenmemeniz de normal.Onun için tr link ödeme kanıtlarını da koyuyorum buraya.Hepinize bol kazançlar 🙂

tr link ödeme kanıtı
Tr Link Ödeme Kanıtı

2)Linktl para kazanma

link kısalt para kazan

Link Tl, link kısalt para kazan tarzı sitelerin başını çeken bir sitedir.Kullanıcılarına her ay yüklü müktarlarda para gönderiyorlar.Bunu reklam aracılığı ile yapıyorlar.Yani reklamverenler link tl aracılığıyla sizlere ulaşıyor ve siz de bundan dolayı para kazanıyorsunuz.

http://link.tl/register

Öncelikle bu linke tıklayarak kayıt oluyorsunuz.Ve giriş yapıyorsunuz.Karşınıza çıkan ekranda link kısalt seçeneğinin olduğu boşluğa kısaltmak istediğiniz linki giriyorsunuz.Bu işemin sonucunda size kısaltılmış bir link verecek.

Bu linki sosyal medya hesaplarınızdan paylaşarak link kısalt para kazan işlemini tamamlamış olursunuz.

Link Kısaltarak Para Kazanmak Güvenilir mi?

Bu konuyu şöyle açıklayayım.Buradaki olay siteye reklamverenler tarafından reklamlar getiriliyor. Site size bu reklamları gösteresiniz diye para veriyor.Fakat reklamverenin ödediği ücretin belli bir kısmını size veriyor.Yani bu olaydan hem siz kazanıyorsunuz. Hem de site sizin link kısaltarak para kazanma işleminizden yüklü miktarlarda para kazanıyor.Yani site size para ödemez ise sizden daha fazla zarar edecek.Böyle bir şeyi kimse istemez.

Tr linkin şu an mevcut olan lisansı da var.Demek ki google bu siteye güveniyor.Google güveniyorsa biz de güvenmeliyiz. O zaman güvenilir link kısaltma siteleri içinde yer aldığına benim kadar emin olabilirsiniz. Bir de benim para çekimlerimi sorunsuz yatırdılar.Ben bunun için daha da fazla güvendim.

Link Tıklatma Taktikleri

Link kısaltarak para kazanmak nedir anladık.Peki kısalttığımız linklerden nasıl kolay para kazanacağız dediğinizi duyar gibiyim.O da çok kolay. Youtube,twitter vb. sosyal hesaplarınız vardır herhalde.Oralarda aktif olarak ve bu linkleri koyarak tıklatabilirsiniz. Mesela bir video yükleyip,açıklamasına da bu kısalttığınız linki koyarsanız insanlar linke tıklar ve para kazanırsınız.Yani yüklediğiniz videolar ile hem youtubeden para kazanacaksınız hem de link kısaltarak para kazanacaksınız.Peki link kısaltarak para kazanmak güvenilir mi?