Youtube Abone Arttırma | Youtube Abone Kasma 2019

Youtube’a girdiniz ve video yüklemeye de başladın.Fakat videolarını izleyen sayısı çok az ve abone sayın da bir o kadar düşük.Abone kasmak için uğraşıyorsun ve bir türlü olmuyor.Nerede eksiğim var?Veya youtube abone arttırma işini en kısa sürede nasıl halledeceğim?

Bu soruyu sormaya başladığında, aklına illegal işler gelebilir.İllegal işlerden kastım ne peki.İnternette youtube abone arttırma hilesi, youtube abone kasma hilesi gibi çok sayıda reklam görüyoruz.Biz de bir insanoğlu olduğumuz için aklımızın çelinmesi gayet normaldir.

Fakat bu işlere girmek için bir adım dahi attıysan seni uyarmak benim görevim.Erinmeden bu yazıyı sonuna kadar okuyun ve hilesiz bir şekilde abone arttırma işini halledelim 🙂

Youtube Abone Arttırma Taktikleri

youtube abone arttırma

DİKKAT: Bu youtube abone arttırma taktiklerini yaparken işine dört elle sarılırsan çok kısa sürede başarıya ulaşacağından kuşkun olmasın 🙂

1)Düzenli Video Yükleyin

Youtube’da yazılı olmayan ama var olduğu bilinen bir kural vardır.Video sayın ne kadar çoksa abone sayın da o kadar çoktur.Tabi ki bunu kalitesiz videolar için söyleyemeyiz.Videonu elinden geldiğince kaliteli yapmaya çalış.

Bunu yapman senin sadece abone kazanmana sebebiyet vermez.Sana özel fan oluşmasını da sağlar.”Videonu niçin izlesinler?” sorusuna cevap veriyorsan hiç bir sorun yok.Bir de şunu söyleyeyim.

Herkes düzenli olarak yükleyin der ama kimse bu düzenin ne olduğunu söylemez.Düzenden kastımız haftada en az bir video yüklemektir.Bunun için biraz yorulacağın doğrudur.Fakat uzun vadede seni başarıya götürecek en iyi yöntem budur 🙂

2)Planlı ve Programlı Çalışın

İkinci maddemiz ise planlı ve programlı çalışmaktır.Aslında bu, az önceki düzenli video yükleyin maddemizin farklı bakış açısıyla ele alınmasıdır.Haftada en az 1 video yükleyeceğimize karar verdik.Peki bunu ne zamanlar yapacağız?

Sizce 10 gün içinde 10 video yükleyip,daha sonra 1 ay bekleyip 20 video daha yüklemek mantıklı mıdır?Bu aslında çok da kötü değil.Çünkü kanalına video girişi oluyor. Fakat abonelerin için çok da sevilecek bir davranış değildir.

Zaten o videoların hepsini izleyecek zamanları da olmayacak.Fakat sen bunu bir program dahilinde yaparsan daha etkili olur.Nasıl bir program peki? Şimdi eline bir kağıt,kalem al.Ve 1 aylık bir program yapalım 🙂

Haftada bir video demiştik.Öncelikle hangi gün yükleyeceğimize karar verelim.Her pazar videonu yükle mesela.Daha sonra hangi videoları hangi gün yükleyeceğimize karar verelim.Konuları önceden belirleyip yükleyeceğimiz günleri de belirledikten sonra bunu abonelerimize duyuracağız.

Bunun sonucunda pazar günü geldiğinde, abonelerin videonun başında olacaktır 🙂

3)Etiket Kullanımına Dikkat Edin

Çoğu youtuber etiket kullanmayı kolaya kaçmak olarak biliyor.Ben oraya bir sürü saçma sapan etiket gireyim ve arama sonuçlarında yükseleyim diyorlar.Sen de bunu bir kere düşünmüssündür illa ki.

Fakat bu durum tam olarak böyle işlemiyor.Yani senin videonun yukarılara çıkması için kullandığın etiketler senin düşmene de sebep olabilir.Nasıl olduğunu bir örnekle açıklayayım 🙂

Farz edelim ki youtube abone arttırma taktikleri videosu çekiyorsun.Bunu kaliteli olarak yaptın.Fakat daha çok izlensin diye etiketlere youtube sorunları diye bir kelime koydun.Ve şans eseri de videon yukarılarda göründü. O izleyici videonu açacaktır.Fakat aynı konu olmadığını anlayınca hemen çıkacak.

Bu da youtube algoritmaları tarafından algılanacak ve videonun kalitesiz olduğuna karar verilecek. Gördün mü dolaylı olarak videon da kalitesiz oldu.Bunun için etiketlerinizi videonun konusu ile alakalı olarak yapmalısın 🙂

Bunlar videonuzun konusuyla alakalı etiketler;

 • youtube abone arttırma
 • youtube abone arttırma hilesi
 • youtube abone arttırma taktikleri
 • youtube abone arttırma programı
 • youtube abone arttırma android
 • youtube abone arttırma uygulaması
 • youtube abone arttırma hilesi 2019
 • youtube abone arttırma canlı yayın
 • youtube abone arttırma telefon
 • youtube abone arttırma 2019
 • youtube abone kasma

EK OLARAK İNCELEYİN: VİDEOLARI ÖNE ÇIKARMA

4)Video Başlığınıza Dikkat Edin

İdeal video başlığı beş kelimeden oluşur.Ve bu başlık, izleyicilerinizin ilgisini çekmek için en önemli kozumuz.O zaman bu beş kelimeyi düzgün bir şekilde kullanmalıyız. Videon ne kadar kaliteli olursa olsun, video başlığı izleyiciyi çekmiyorsa kaliteli videona yazık olacaktır.

Video başlığını yazmadan önce konuyla alakalı çekilmiş videolara bir göz gezdir.Onlardan farklı olmaya çalış ve daha dikkat çekici başlıklar kullan.Bu seni başarıya götürecektir 🙂

5)İlgi Çekici İçerikler Yükleyin

Özgün videolar üretmek her zaman önemlidir.Fakat bir yerden sonra seni özgün içerik üretmek kurtaramayacaktır.Çünkü yeni rakiplerin de senin gibi özgün içerik üretiyor olacak.Burada ise devreye ilgi çekici içerik üretmek kalıyor.

Sen bir matematik dersi veren bir öğretmen olabilirsin.Fakat bunu diğer öğretmenler gibi yaparak değil de kendi tarzını oluşturarak yapman daha etkili olacaktır.Bir öğrenci bulup ona canlı yayında öğretebilirsin mesela.Ya da bol kahkahalı bir ders yap.

Yeter ki izleyicinin ilgisini çek.İzleyici seni bir başkasına önerecekse neyini önereceğini bulabilmeli.Bu adam/kadın şunu çok güzel yapıyor ya dedirtin onlara.Farkını yansıt.Beni anladığını düşünüyorum 🙂

6)Kanal İntrosuna Dikkat Edin

İntro, adı üzerinde giriş kısmıdır.Yani izleyicinin senin videonu izleyip izlemeyeceğine karar verdiği yerdir.Bunun için buraya biraz daha özen göstermeliyiz.Peki güzel bir intro nasıl olur?

İntronun içerisinde, genel olarak videonu özetlemelisin. İzleyici aradığı şeyi bulacağından emin olmalı.Onu sıkmamalısın.Biraz daha cesaretli bir giriş olmalı.Bunları yaparsan izleyici de der ki.”Ben bu kanalı izlemeliyim.Çünkü bu bana değer katacak.”

EK OLARAK İNCELEYİN: İNTRO NASIL YAPILIR?